Søk

Søkeresultat

Godt program og stor stemning på Blues at Sea

Cruiset Blues at Sea ble arrangert helga 15.-17. september. Cruiset gikk med DFDS fra Oslo til København med retur dagen etter. Cruiset er et samarbeid med ThrillOut Live, som hadde satt sammen et bra konsertprogram med seks forskjellige band.

Les mer

Good Time Charlie

Konsert 04.10.2025

Good Time Charlie (GTC) ble startet i 1982 og regnes i Norge for å være et pionèrband for autentisk Rhythm and Blues, noe de også har høstet nasjonal og internasjonal anerkjenning for.

Les mer

Gov’t Mule headliner lørdagen på Notodden

Warren Haynes, mangeårige Allman Brothers-gitarist, kommer på et svært sjeldent Norgesbesøk med bandet Gov't Mule. Gov’t Mule er kjent som fanebærere for sørstatsrocken og kommer til Europa i august eksklusivt for Notodden Blues Festival. Warren Haynes trakk 5000 mennesker til festivalens utekonsert på Brygga i 2011.

Les mer